stoneage.ro Web analytics

Showroom

Fabrica

Echipa noastra

Ovidiu Stan

General Manager
+40 722 655 965
ovidiu.stan@stoneage.ro

George Filimon

Executive Manager
+40 773 812 540
george.filimon@stoneage.ro

Ioana Filimon

Commercial Manager
+40 740 387 370
ioana.filimon@stoneage.ro

Bianca Drăgan

Sales Consultant
+40 725 548 287
bianca.dragan@stoneage.ro

Sebastian Gherman

Production Manager
+40 771 786 977
sebastian.gherman@stoneage.ro

Remus Hosu

Factory Manager
+40 743 027 530
factory@stoneage.ro

Rodica Iacob

Accounting Manager
+40 733 087 657
rodica.iacob@stoneage.ro

Cristian Mocan

Installation Manager
+40 756 056 560
cristian.mocan@stoneage.ro

Contactați-ne rapid !

Dacă aveți întrebări , nelămuriri ori aveți nevoie de orice fel de informatii, vă rugăm să ne contactați la tel: +40 374 642 157 / +40 364 882 272 , email: office@stoneage.ro

sau  completați formularul de mai jos:

Numele dvs (obligatoriu)

Email (obligatoriu)

Telefonul dvs

Nume companie

Subject Spuneti-ne ce va intereseaza

Mesajul dvs

Top